Siemiatycze

Warsztaty bezpiecznej jazdy

Region Wt. 02.04.2024 12:03:14
02
kwi 2024

WORD Białystok po raz kolejny organizuje warsztaty z zakresu bezpiecznej jazdy, gdzie będzie można poprawić swoje umiejętności z zakresu bezpieczeństwa i pewności prowadzenia samochodu. Dynamika rozwoju motoryzacji niesie ze sobą konieczność stałego doskonalenia zdolności kierowców oraz poszerzania wiedzy z zakresu techniki i taktyki prowadzenia auta. Pomocą dla kierowców mogą być warsztaty, które będą składać się z części teoretycznej i praktycznej obejmującej doskonalenie techniki jazdy.

Część teoretyczna planowana jest na piątek, 12 kwietnia w godzinach 16.30-20.00 w WORD Białystok, zaś część praktyczna odbędzie się w kolejny piątek, 19 kwietnia między godzinami 8.00 a 15.00 (w podziale na dwie grupy) na ODTJ FAWORYT w Wasilkowie. Uczestnictwo w części praktycznej odbywa się pojazdem uczestnika. W sytuacji, kiedy uczestnik nie jest właścicielem lub współwłaścicielem pojazdu należy przesłać wcześniej umowę użyczenia pojazdu, którym kierowca przyjedzie na warsztaty.

Warunkiem udziału w warsztatach jest odbycie całej części teoretycznej i posiadania czynnego prawa jady kategorii B. Osoby, które maja wstrzymane, bądź zabrane prawo jazdy nie mogą uczestniczyć w warsztatach.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach proszone są o kontakt mailowy na adres a.tomczuk@word.bialystok.pl. W odpowiedzi zwrotnej przesłane zostaną regulamin oraz karta uczestnika, która jest niezbędna do uczestnictwa w warsztatach doskonalenia jazdy.

W ubiegłym roku obserwowaliśmy i relacjonowaliśmy warsztaty WORD z zakresu bezpiecznej jazdy. Relację tę znaleźć można TUTAJ.Źródło: WORD Białystok
Fot. ABol/Archiwum
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.