Siemiatycze

Siemiatycka Wieczorna Dycha i dmuchańce dla dzieci

Sport Pt. 31.05.2024 08:11:54
31
maj 2024

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza do udziału w 13. edycji Siemiatyckiej Wieczornej Dychy, która odbędzie się w sobotę, 1 czerwca. Jest to wydarzenie sportowe, które przyciąga co roku entuzjastów biegania z całej Polski. Start i meta biegu znajdować się będą przy parkingu na ul. Nadrzecznej 29 w Siemiatyczach. Bieg rozpocznie się o godzinie 18.00.

Kategorie biegów:
- Bieg główny na 10 km: uczestnikami mogą być osoby, które ukończyły 18 lat. Zgłoszenie do biegu jest równoznaczne z oświadczeniem o zdolności do uczestnictwa i braku przeciwwskazań zdrowotnych;
- Bieg na 5 km: mogą w nim wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat oraz przedstawią zaświadczenie lekarskie lub podpisane przez rodziców/opiekunów prawnych oświadczenie o zdolności do uczestnictwa;
- Bieg na 400 m: przeznaczony dla dzieci w każdym wieku, które zostaną zgłoszone bezpośrednio na starcie przez rodzica lub opiekunów. Dzieci mogą biec również wraz z rodzicami.

Bezpośredni link do zapisów elektronicznych (bieg na 10 km i 5 km) TUTAJ.

Zgłoszenia będą przyjmowane także osobiście w dniu zawodów, o ile będą jeszcze wolne miejsca. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach.

W tym roku, z okazji przypadającego 1 czerwca Dnia Dziecka, Siemiatycze przygotowały dodatkowe, specjalne atrakcje dla najmłodszych. Na stadionie miejskim czekać będą darmowe dmuchańce.

Źródło: MOSiR Siemiatycze
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.