Siemiatycze

Mobilna Akademia Młodych Orłów po raz kolejny zagościła w Siemiatyczach

Sport Wt. 05.10.2021 14:32:48
05
paź 2021

Od kilku lat w Siemiatyczach odbywają się treningi w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów. W ostatnim czasie z powodu pandemii, cykl szkoleń realizowano w sieci, teraz trenerzy znów wyruszyli w teren i na boiskach spotykają się z młodymi adeptami piłki nożnej. Zajęcia, w których uczestniczyli zawodnicy KKS Orzeł Siemiatycze oraz zainteresowani trenerzy, nauczyciele wychowania fizycznego, rodzice i sympatycy piłki nożnej odbyły się w poniedziałek, 4 października.

Najpierw na stadionie MOSiR odbył się trening pokazowy, potem gra selektywna. Ta część spotkania połączona jest z monitoringiem lokalnych talentów.
Na zakończenie, w Szkole Podstawowej Nr 1 zorganizowano część teoretyczną dla trenerów i rodziców.

Organizatorem szkoleń jest PZPN, z ramienia organizacji treningi w Siemiatyczach prowadzą: Mirosław Dymek i Michał Klimowicz. W powiecie siemiatyckim Mobilna AMO odbywa się we współpracy z KKS Orzeł Siemiatycze.

Mobilna Akademia Młodych Orłów to innowacyjny projekt PZPN, który ma na celu wyłonić największe talenty w naszym kraju oraz edukować trenerów. Trenerzy PZPN przyjeżdżają do Siemiatycz od wiosny 2018 roku.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.

Najnowsze informacje

Facebook