Siemiatycze

20 lat KKS Orzeł Siemiatycze

Sport Wt. 29.08.2023 10:11:51
29
sie 2023

Katolicki Klub Sportowy Orzeł świętuje w tym roku jubileusz 20-lecia istnienia. Główne uroczystości jubileuszowe zaplanowano w niedzielę, 3 września. O godz. 16.30 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Siemiatyczach zastanie odprawiona Msza Św. jubileuszowa. Wcześniej na stadionie miejskim zaplanowano Festyn Sportowy.

Festyn Sportowy, na który klub zaprasza mieszkańców Siemiatycz i okolic, przyjaciół i sympatyków, miłośników sportu i dobrej zabawy odbędzie się 3 września w godz. 11.00-15.00 na stadionie miejskim przy ul. Nadrzecznej w Siemiatyczach. Wydarzenie to ma związek z jubileuszem 20 lat działalności klubu sportowego, jednak będzie nie tylko okazją do wspólnego świętowania sukcesów klubu, ale także sposobnością, by wspomóc szczytną inicjatywę. We współpracy ze Stowarzyszeniem Dzielni i Waleczni w trakcie wydarzenia będą zbierane fundusze na wsparcie dzieci z oddziału onkologii UDSK Białystok.

W trakcie zaplanowano liczne atrakcje, dopasowane do różnych gustów, ofertę podzielono na kilka stref.

Strefa gastronomiczna (płatna) z różnorodnymi przysmakami, takimi jak kiełbaski z grilla, babka i kiszka ziemniaczana, pierożki, ciasta, wata cukrowa, popcorn, woda i napoje.
Strefa ekonomiczna, w której będzie można kupić m.in. miód z logo KKS Orzeł, klubowe gadżety piłkarskie (kubki, smycze, opaski silikonowe) oraz korzystać z ofert stoisk partnerów.

Strefa rekreacyjna pełna darmowych atrakcji dla najmłodszych i nie tylko: dmuchane place zabaw, tory przeszkód i bramki celnościowe, tory do minigolfa, malowanie twarzy, fotobudka i wiele innych.

Strefa sportowa, gdzie będzie można zobaczyć drużyny KKS Orzeł w akcji oraz wziąć udział w różnorodnych turniejach i konkursach, m.in. pokazowym meczu KKS Orzeł kontra Podoliński Team (byli reprezentanci Polski; dołącz do drużyny i zagraj u boku reprezentantów Polski, wesprzyj szczytny cel -rezerwacja: tel. 502159708, ilość miejsc ograniczona). W strefie także: turniej 1x1 boisko typu „Panna” z Mario Muchol, turnieje: subsoccer, bumperball, megapiłkarzyki, turbokozak - prowadzący Gabor Jędrzejewski, konkurs rzutów karnych dla dorosłych - strzel gola bramkarzowi reprezentacji Polski artystów (rezerwacja: tel. 502159708, ilość miejsc ograniczona).

Strefa edukacyjna, w której odbędą się warsztaty trików piłkarskich, pokazy teqball - prowadzący Adrian Duszak (wicemistrz świata i Europy), warsztaty mentalne sportowców z Grzegorzem Gaborem Jędrzejewskim, freestyle piłkarski - prowadzący Mario Muchol.

Strefa charytatywna z emocjonującymi licytacjami i loterią fantową, w czasie której będzie okazja, by zdobyć unikalne przedmioty i doświadczenia. Licytacje: koszulka Lewandowskiego, koszulka Jagiellonii Białystok, karnet roczny na mecze Jagiellonii Białystok, voucher na dowolny mecz Jagiellonii Białystok, voucher do salonu kosmetycznego, vouchery do restauracji i hotelu, vouchery do siłowni, loteria fantowa, vouchery do sklepu motoryzacyjnego, vouchery do salonów fryzjerskich, vouchery do studia fotografii, voucher dietetyczny, voucher do warsztatu samochodowego, kwesta do puszek.

Wydarzenie organizuje KKS ORZEŁ Siemiatycze wraz z partnerami.

Katolicki Klub Sportowy Orzeł Siemiatycze powstał w 2003 roku. Pierwszą grupą treningową była drużyna chłopców z rocznika 1993/1994.Źródło: KKS Orzeł
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.