Siemiatycze

Świąteczne spotkanie w siemiatyckiej Trójce

Region Pt. 16.12.2022 08:15:08
16
gru 2022

Był czas, gdy szkoły musiały izolować się od osób z zewnątrz, uczniowie przechodzili na nauczanie zdalne i nie było mowy o spotkaniach czy integracji na większą skalę. Można mieć nadzieję, że to mamy już za sobą i z wielką przyjemnością wracamy do spotkań i wydarzeń integrujących zarówno szkolną społeczność między sobą jak i szkoły z otoczeniem zewnętrznym – rodzicami czy mieszkańcami. Dowodem na to było spotkanie świąteczne, które w czwartek 15 grudnia odbyło się w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach.

Na stoiskach przygotowanych przez poszczególne klasy można było nabyć ozdoby choinkowe, stroiki, domowe wypieki i potrawy. Czas umilały animacje dla dzieci. Do szkoły zawitał też Mikołaj. Rodzice mogli spędzić czas z dziećmi, mogli też porozmawiać innymi rodzicami siadając przy kawie czy herbacie, którą serwowano gratis. Ogromnym powodzeniem cieszyły się stoiska przygotowane przez każdą z klas, przez rodziców i dzieci. Klasy w ten sposób rywalizowały ze sobą i widać było że wszystkim zależy na jak najlepszej prezentacji. Było kolorowo i smacznie. Każdy odwiedzający mógł zrobić przy tej okazji wyjątkowe zakupy, jednak trzeba było się śpieszyć bo produkty znikały jak ciepłe bułeczki.

Wydarzenie to z pewnością można zaliczyć do udanych i bez wątpienia można też stwierdzić, że jest te największe tego typu spotkanie organizowane w okresie przedświątecznym w Siemiatyczach.

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.