Siemiatycze

Siemiatycze: Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Gminnym

Region Pt. 19.01.2024 18:46:27
19
sty 2024

W Przedszkolu Gminnym w Siemiatyczach Dzień Babci i Dziadka trwa cały tydzień. Każdego dnia na przedszkolnej scenie kolejne grupy występowały dla swoich babć i dziadków. Każda grupa z innym pomysłem, w innym repertuarze, a za każdym razem z takim samym zaangażowaniem i ogromem miłości dla zaproszonych gości.

W piątkowe popołudnie, 19 stycznia babcie, dziadkowie i rodzice zostali zaproszeni przez najstarszą przedszkolną grupę. Tygryski przygotowały koncert z przebojami znanych zespołów disco polo jak Akcent czy Weekend. Były też wierszyki i tańce dla babć i dziadków, drobne upominki i wspólna zabawa. Na koniec zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek.

Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia, dzień później Dzień Dziadka. To ważne daty w kalendarzu, dzieci biegną wtedy z życzeniami, laurkami i prezentami do swoich babć i dziadków, a ci z niecierpliwością i radością wyczekują tych wspaniałych gości. Dzieci z Gminnego Przedszkola w Siemiatyczach już na kilka dni przed tym świętem złożyły życzenia swoim babciom i dziadkom.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
julek Niedz. 21.01.2024 19:04:03

fajnie wosp tez bedzie