Siemiatycze

Przed policjantami ukrył się w szafie

Region Śr. 29.05.2024 17:13:37
29
maj 2024

Policjanci z siemiatyckiej patrolówki zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 47-latek poszukiwany był przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości pomimo sądowego zakazu. Przed policjantami ukrył się w szafie. Zatrzymany najbliższe 1,5 roku spędzi w areszcie.

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Siemiatyczach weszli do jednego z domów w gminie Milejczyce. Z uzyskanych przez mundurowych informacji wynikało, że może znajdować się tam poszukiwany 47-latek. Kiedy funkcjonariusze zaczęli sprawdzać kolejno pomieszczenia, w jednym z pokoi znaleźli poszukiwanego. Mężczyzna ukrył się w szafie pod stertą ubrań.

47-latek poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Bielsku Podlaskim, bo miał do odbycia karę pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości pomimo sądowego zakazu. Pomimo, że mężczyzna próbował uniknąć kary, to teraz odpowie za swoje czyny. Trafił już do aresztu, gdzie spędzi 1,5 roku.

Źródło: KPP Siemiatycze
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.