Siemiatycze

Prezydenckie medale dla pań z powiatu siemiatyckiego

Region Pon. 05.12.2022 16:10:05
05
gru 2022

Walentyna Kwiatkowska wieloletnia, była Skarbnik Powiatu Siemiatyckiego i Bożena Krzyżanowska dyrektor Zespołu Szkół w Siemiatyczach otrzymały odznaczenia państwowe nadane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę

Podczas sesji Rady Powiatu Siemiatyckiego w poniedziałek, 5 grudnia odbyła się niecodzienna uroczystość. Obecny na sesji Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski wręczył medale nadane przez Prezydenta RP.

Za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej Złotym Medalem Za Długoletnią Służbę została odznaczona Walentyna Kwiatkowska wieloletnia, była Skarbnik Powiatu Siemiatyckiego. Walentyna Kwiatkowska była skarbnikiem od początku działania powiatu aż do zasłużonej emerytury, z której korzysta od sierpnia tego roku.

Za zasługi w działalności na rzecz kultywowania i propagowania tradycji ludowych Brązowym Krzyżem Zasługi została odznaczona Bożena Krzyżanowska dyrektor Zespołu Szkół w Siemiatyczach.

Odznaczenia przyznano na wniosek starosty Marka Bobla, który wraz z wojewodą jako pierwszy składał gratulacje nagrodzonym.

Dziękując za odznaczenie Walentyna Kwiatkowska podkreślała, że jest ono zasługą zarówno pracowników starostwa, jak i radnych, bo tylko wspólną pracą można uzyskiwać dobre efekty.

Bożena Krzyżanowska powiedziała, że odznaczenie będzie dla niej motywacją by dalej angażować się w pracę nie tylko na rzecz szkoły, ale też środowiska lokalnego.

Gratulacje odznaczonym składał wojewoda, starosta, radni i współpracownicy. Przyłączając się do składanych paniom życzeń, serdecznie gratulujemy.


ABol/MR
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.