Siemiatycze

Czas pożegnać się z przedszkolem. W Przedszkolu Gminy Siemiatycze odbyło się spotkanie pożegnalne dla najstarszych przedszkolaków

18
cze 2024

Za kilka dni koniec roku szkolnego, dla najstarszych uczniów to czas pożegnań ze swoimi szkołami, dla najstarszych przedszkolaków nadejdzie czas by rozstać się ze swoimi przedszkolami. We wtorek, 18 czerwca w Przedszkolu Gminy Siemiatycze odbyło się spotkanie pożegnalne dla najstarszych przedszkolaków, sześciolatków które od września pójdą do szkoły.

Grupa, która od września będzie najstarszą w przedszkolu zaprezentowała specjalną akademię. Pod kierunkiem swoich pań dzieci przygotowały recytacje, śpiewy i tańce, wszystko to ze specjalną dedykacją dla starszych koleżanek i kolegów. Zabawne teksty były podsumowaniem czasu spędzonego w przedszkolu, łączyły też życzenia na ten nowy etap życia z zapewnieniami o pamięci i nieustannej przyjaźni. Tę szczególną część artystyczną dzieci przygotowały pod kierunkiem i czujnym okiem pań – Izabeli i Barbary oraz Iwony i Elżbiety. Na koniec Kotki obdarowały starszą grupę upominkami.

Za tak profesjonalnie przygotowane żegnających się z przedszkolem dzieci z grup – Sówki i Tygryski podziękowała dyrektor przedszkola Anna Moczulska.
„Aleją Gwiazd biegniemy do szkoły” tymi słowami pożegnano przedszkolaków kończących swój przedszkolny etap życia w Przedszkolu Gminnym w Siemiatyczach.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
KERMIT Śr. 19.06.2024 12:32:16

Wow ale fajnie zamieniłbym się ja vhce do pielwsej klasy

Najnowsze informacje

Facebook