Siemiatycze

Teatralnie w drohiczyńskim parku

Kultura Sob. 30.07.2022 22:39:14
30
lip 2022

Teatr „TAK” ze spektaklem „Bajka do zjedzenia” zagościł w piątek, 30 lipca w Drohiczynie. W cieniu starych drzew, wśród parkowej zieleni licznie zgromadzona publika – dzieci z rodzicami, ciociami, babciami, jednym słowem całe rodziny, z przyjemnością obejrzeli bajkę, która świetną zabawę łączyła z przesłaniem dotyczącym zdrowego stylu życia. Aktorzy przekonywali, by nie jeść tak zwanej śmieciowej żywności i unikać cukru, a posiłki budować na bazie owoców i warzyw. Przy okazji przemycili też lekcje języka angielskiego, z którą najmłodsza widownia poradziła sobie bez trudu.

Na koniec występu aktorzy zaprosili wszystkich chętnych do udziału w koncercie piosenek animacyjnych.
Teatralny piątek, który od lat już rozpoczyna Dni Drohiczyna po raz kolejny okazał się strzałem w dziesiątkę, a każdy kto przyszedł do parku miał gwarantowaną dobrą zabawę. Zarówno aktorów, jak i organizatorów wydarzenia z pewnością ucieszyła duża frekwencja jak i ogromna aktywność i publiczności. Ubaw był po pachy a przy okazji dzieci miały okazję poznać i utrwalić wiele prozdrowotnych treści.
Także z myślą o najmłodszych mieszkańcach i gościach zorganizowano konkurs plastyczny, który również cieszył się ogromnym zainteresowaniem.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.