Siemiatycze

„Opowieść z Podlasia, naturalnie” – wystawa fotografii w Milejczycach

Kultura Pon. 06.05.2024 16:28:48
06
maj 2024

W piątek, 10 maja o godzinie 18.00 w Milejczycach odbędzie się wernisaż wystawy fotografii pt. „Opowieść z Podlasia, naturalnie”, która prezentuje piękno i różnorodność krajobrazu oraz przyrody Podlasia. Zdjęcia wykonali Jarosław i Sławomir Jeleńscy. Wstęp wolny.

Eksponowane w Arche Siedlisku fotografie powstały w ostatnich 15 latach. Każde ze zdjęć zrobiono w czasie wspólnych wędrówek autorów po Podlasiu, od Bugu, po Biebrzę i tworzy osobną emocjonalną historię, własną opowieść.

Zachwyceni Podlasiem artyści fotografowali jej bogactwo i różnorodność natury. Na zdjęciach można podziwiać malownicze krajobrazy, lasy, zielone łąki i pola, a także obcować z wieloma gatunkami zwierząt i roślin, unikalnych w skali Europy. Podlasie to dla nich miejsce o fascynującej historii i nieskażonych walorach naturalnych.

Podczas wernisażu każdy gość otrzyma katalog z wystawy. Wśród przybyłych osób rozlosowane zostaną albumy fotograficzne o tematyce przyrodniczej i oryginalne, oprawione wydruki fotografii autorów. Po części oficjalnej odbędą się pokazy fotografii oraz poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich „Pszczółki” z Rogacz.

Inf. Pras.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.