Siemiatycze

Dobra zabawa podczas Dnia Grodziska 2022

Kultura Pon. 08.08.2022 08:27:07
08
sie 2022

Dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy, mieszkańcy gminy Grodzisk, powiatu siemiatyckiego a także powiatów ościennych w niedzielę, 7 sierpnia bawili się podczas Dnia Grodziska. Wydarzenie wypełniła muzyka w rożnych odsłonach, z dużym naciskiem na wykonawców lokalnych.

Na scenie swoje talenty i pasje prezentowali: Bractwo Akordeonistów, Chłopcy z Bandu, Projekt M2 i Forti. Specjalnie dla miłośników muzyki tanecznej wystąpiła gwiazda wieczoru - zespół Diadem. Spotkanie zakończyła zabawa taneczna pod gwiazdami z zespołem Cassel. Uzupełnieniem muzycznych wrażeń były akcenty sportowe tj. pokazy freestylowe z piłką. Dzień Grodziska prowadził Mateusz Sacharzewski.

Impreza odbyła się na boisku sportowym w Grodzisku, gdzie na najmłodszych czekał bezpłatny, dmuchany plac zabaw, było stoisko gastronomiczne Koła Gospodyń Wiejskich z Grodziska, stoisko Policji, Poczty Polskiej oraz liczne punkty handlowe, wystawowe i inne.

Wydarzenie organizował Urząd Gminy Grodzisk, a jak pokazała frekwencja – zaproponowany program przypadł do gustu wielu mieszkańcom gminy i okolic.

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.