Siemiatycze

Warsztaty – doświadczyć piękna, czyli 5 sekretów kobiecości

11
cze 2024

Diecezjalne Duszpasterstwo Kobiet Diecezji Drohiczyńskiej zaprasza w sobotę i niedzielę 15 – 16 czerwca do Domu Rekolekcyjnego Sióstr Urszulanek „Betania” w Nurcu Stacji na warsztaty „5 sekretów kobiecości".

Jak wyjaśniają organizatorzy, warsztaty przeznaczone są dla kobiet, które chcą zatrzymać się przy sobie, odetchnąć wśród innych kobiet, odkryć lub na nowo odnaleźć swoją kobiecość. Warsztaty pozwolą na nowo spojrzeć na siebie, swoją historię i relacje z innymi. Będą okazją by przyjrzeć się sobie, poznać swoje pragnienia i talenty. To warsztaty przywracające nadzieję, wnoszące nową perspektywę na życie, które czasem utraciło radość lub smak – czytamy w zaproszeniu.

Zaplanowane tematy: moja tożsamość, poznanie siebie, akceptacja siebie, relacje, zaufanie. Warsztaty prowadzone będą metodami aktywnymi: dyskusje, ćwiczenia, prace indywidualne i w grupach.

Warsztaty odbędą się w dniach 15-16 czerwca 2024 r. w Domu BETANIA w Nurcu Stacji, ul. Akacjowa 6. Koszt: 300 zł (w tym posiłki i nocleg). Zgłoszenia i szczegóły pod nr tel 505289990. Liczba miejsc ograniczona.

Warsztaty poprowadzi Monika Renard-Hasik – współzałożycielka Fundacji Twórcza Kobieta. Psycholog z doświadczeniem trenerskim, specjalizuje się w pracy z kobietami. Obecnie w trakcie certyfikacji na terapeutę uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP. Autorka programów warsztatowych realizowanych przez Fundację. Współpracowała przez ostatnie lata z Domem Samotnej Matki w Chyliczkach. Mężatka, mama.Źródło: Duszpasterstwo Kobiet DD
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.

Najnowsze informacje

Facebook