Siemiatycze

W Siemiatyczach odbędzie się „Marsz dla życia i rodziny”

13
cze 2024

W niedzielę, 16 czerwca w Siemiatyczach odbędzie się „Marsz dla życia i rodziny”. Wydarzeniu towarzyszyć będzie hasło „Zjednoczeni dla życia, rodziny, ojczyzny!”.

Jak zauważa ks. Jarosław Błażejak który prowadzić będzie tegoroczny marsz, w rodzinie życie się rodzi, otaczane jest szacunkiem i troską, ojczyzna jest kolejnym ogniwem troski i rodzinę i życie ludzkie - zapewnia mu ochronę i poczucie bezpieczeństwa.

W Siemiatyczach „Marsz dla życia i rodziny” rozpocznie się w niedzielę o godz. 12.00 Mszą Św. w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli. Po Eucharystii marsz przejdzie ulicami miasta i zakończy się przy pomniku św. Jana Pawła II w parafii pw. Wniebowzięcia NMP, gdzie przygotowane będzie wspomnienie pobytu Ojca Świętego w Drohiczynie sprzed 25 lat.

„Marsz dla życia i rodziny” w Siemiatyczach organizuje tamtejszy oddział Akcji Katolickiej, patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Katolickie Radio Podlasie i portal podlasie24.pl

Z ks. Jarosławem Błażejakiem o marszu, który w niedzielę 16 czerwca przejdzie ulicami Siemiatycz rozmawiała Agnieszka Bolewska-Iwaniuk.
Foto: ABol
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.

Najnowsze informacje

Facebook