Konferencja „Biblia o Finansach" w Siemiatyczach - wejściówka

Archiwum Czw. 23.11.2023 12:09:23
23
lis 2023

W sobotę, 9 grudnia w Siemiatyckim Ośrodku Kultury odbędzie się konferencja „Biblia o finansach". Rozdajemy wejściówkę na to wydarzenie.

Wejściówkę wygrywa Elżbieta Drzas


Termin 9 grudnia 2023   godz. 8:30 – 17:30

Miejsce konferencji
Siemiatycki Ośrodek Kultury
ul. Zaszkolna 1
17-300 Siemiatycze

Organizatorzy
Fundacja Crown
Wspólnota „Przyjaciele Oblubieńca” w Siemiatyczach

Mówcami podczas konferencji będą:

Elżbieta i Mirosław Wrotek

Elżbieta i Mirosław Wrotek są małżeństwem od 1988 roku, rodzicami pełnoletnich bliźniaków. Związani z Ruchem Światło-Życie, członkowie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, służą małżeństwom w Domowym Kościele, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie, między innymi organizując i prowadząc rekolekcje dla małżeństw na temat „Jedność małżeńska a finanse” oraz „Finanse po Bożemu”. Są liderami i wykładowcami Fundacji Crown. Prowadzą kursy finansowe Crown oraz kursy dla narzeczonych „Radość i Nadzieja”. Prowadzą spotkania biblijne z cyklu „Boże rozwiązania” oraz wykłady dla rodziców na temat: „Jak wychowywać dzieci do odpowiedzialności finansowej”.
Elżbieta jest absolwentką Politechniki Warszawskiej wydziału: Inżynierii Lądowej oraz Szkoły Biznesu. Pracowała zawodowo jako inżynier budownictwa drogowego, konsultant w banku inwestycyjnym oraz asystentka prezesa w firmie handlowej. Obecnie jest trenerem Kompasu Kariery Crown i redaktorem tygodnika „Klimaty św. Anny”. Napisała dwie książki pt. Pułapki na drodze do wolności finansowej” i „Jedność małżeńska a finanse” oraz e-book pt. „Zarządzanie finansami po Bożemu”, który można pobrać ze strony www,crown.org.pl. Prowadzi blog: www.wrotekela.com.
Mirosław Wrotek jest absolwentem UKSW. Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach sprzedażowych począwszy od front-line do wyższych stanowisk kierowniczych. Prowadził własną działalność gospodarczą, kierował departamentami sprzedaży w firmach telekomunikacyjnych, zarządzał firmą. Obecnie pracuje jako manager w firmie paliwowej.

Agnieszka Dębowczyk

Agnieszka Dębowczyk, certyfikowany lider i mówca Fundacji Crown, konsultant Kompasu Kariery, doskonałego narzędzia pozwalającego na profilowanie zawodowe młodzieży i osób dorosłych. Autorka bloga „Finanse w Biblii”.
Z edukacją finansową spotkała się już w 2002 r., kiedy przeżyła bankructwo swojej pierwszej firmy. Dzięki poznanym biblijnym zasadom finansowym szybko wyszła z dużego zadłużenia, dlatego kiedy tylko rozpoczęła w Polsce funkcjonowanie Edukacja Finansowa Crown (Fundacja Crown) zaangażowała się w jej działalność.
Zawodowo jako dyrektor finansowo–administracyjny odpowiada za zarządzanie ponad 100-milionowym budżetem dużej jednostki państwowej. Z wykształcenia prawnik.
Od ponad 30 lat świadomie wierząca osoba. Kocha Pana Boga i Jego Słowo.
Lubi czytać książki, jeździć na rowerze i zwiedzać nowe miejsce, szczególnie w Izraelu. Jest fanką polskiej reprezentacji siatkówki.

Kontakt do organizatora:
tel. 500 850 640

Koszt uczestnictwa
Pakiet indywidualny – 100 / 80* zł
Pakiet małżeński (2 osoby) – 180 / 140* zł
*Pakiety bez opcji „obiad”

Cena zawiera:
– udział w konferencji prowadzonej przez licencjonowanych mówców z Fundacji Crown
– podręczniki szkoleniowe,
– kawę, herbatę, przekąski, do dyspozycji w czasie konferencji,
– *obiad (zgodnie z wyborem opcji)

Wydarzenie niekomercyjne – cena biletu pokrywa jedynie koszt konferencji.
Warunkiem uzyskania biletu jest dokonanie płatności po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
Płatność jest możliwa przez TPay albo przelewem na konto bankowe:
Fundacja Crown
ul. Zamiejska 7 05-800 Pruszków
93 1750 0012 0000 0000 4116 9982
W tytule wpisać: BoF Siemiatycze Imię i nazwisko (wpisać imię i nazwisko uczestnika/ów)

Istnieje możliwość dofinansowania części kosztów udziału w konferencji – nie chcemy aby pieniądze były przeszkodą – napisz do nas na adres poniżej!
Mail: BoFSiemiatycze@gmail.com
JAK MOŻNA WYGRAĆ?

To bardzo proste. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres promo@radiopodlasie.pl  w tytule maila należy wpisać KONFERENCJA SIEMIATYCZE , a w treści imię, nazwisko i nr tel.


Na zgłoszenia czekamy do WTORKU, 5 GRUDNIA do godz. 12:15.


Ogólny regulamin konkursów, których organizatorem jest portal podlasie24.pl (Katolickie Radio Podlasie) znajdziesz TUTAJ2 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Przemek Kajor Śr. 06.12.2023 14:06:20

To jest wydarzenie tak bardzo ludziom potrzebne w dzisiejszych czasach. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, że można zarabiać, wydawać, inwestować zgodnie z Bożymi zasadami. I co najważniejsze, można dzięki tej wiedzy uwolnić się od wszelkich długów, aby żyć w pełnej wolności.

Beata Śr. 06.12.2023 20:50:31

Zgadzam się, brałam jakiś czas temu udział w konferencji i są to konkretne treści które pomagają poukładać kwestie finansów osobistych jak i firmowych. Dzięki temu człowiek ma mniej zmartwień.